شرایط دریافت وام طلا گروه آبان

 

وام طلا یکی از راه‌هایی است که برای به دست آوردن سرمایه در قالب طلا، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع وام بر اساس مقدار طلا و ارزش آن تعیین می‌شود و معمولاً به صورت فوری صادر می‌شود.

برخی مزایای وام طلا عبارتند از:

در اغلب موارد نیاز به ضامن ندارد.

به دست آوردن وام طلا بسیار آسان است و تنها با داشتن کارت ملی و اصل طلا می‌توانید اقدام به دریافت آن کنید.

نرخ سود و پرداخت اقساط در مقایسه با سایر وام‌ها، بسیار مناسب است.

به دلیل اینکه وام طلا مرتبط با قیمت و ارزش طلا است، در صورت افزایش قیمت طلا، سرمایه شما نیز افزایش می‌یابد.

در کل، وام طلا یکی از راه‌هایی است که برای سرمایه‌گذاری در قالب طلا و به دست آوردن سرمایه، مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر به دنبال یک راه ساده و مناسب برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد هستید، وام طلا یکی از گزینه‌های خوبی است که می‌توانید به آن توجه کنید.

  • تنظیم میزان اقساط  در تسهیلات طلا: 

    وام طلای توسعه تجارت آبان دارای ویژگی‌های متعددی است که از جمله آنها می‌توان به تعیین تعداد اقساط توسط خود گیرنده وام، اشاره کرد. با توجه به شرایط مالی و فرصت‌های اقتصادی در آینده، مدت زمان پرداخت اقساط وام را از 3 ماه تا 15 ماه می‌توانید تنظیم کنید. همچنین با توجه به درآمد شخص، تعداد اقساط و زمان پرداخت آنها را می‌توان به دلخواه تنظیم کرد.

     

    ویژگی دیگر وام طلای توسعه تجارت آبان ، امکان تمدید مجدد وام آزاد طلای خود پس از پرداخت اقساط است. به این صورت که پس از پرداخت اقساط خود، در صورت نیاز به وام، می‌توانید مجدداً وام طلا را تمدید کنید.

    با توجه به این ویژگی‌ها، وام طلای توسعه تجارت آبان به عنوان یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در قالب طلا، بسیار مناسب به نظر می‌رسد.

 

تسویه اقساط وام طلا و کسر از سود ماههای آتی وام:

 

در وام طلای توسعه تجارت آبان، با وام‌گیرنده قرارداد اخذ وام منعقد می‌شود و اقساط وام بر حسب توانایی پرداخت متقاضی تنظیم می‌گردد. در صورت توانایی شما جهت تسویه کامل میزان سود ماههای آتی وام پرداختی، در برخلاف سیاست اکثریت بانک‌ها، سود وام کسر نمی‌گردد. به عنوان مثال، اگر شما یک وام با اقساط ده ماهه دارید و در ماه سوم توانایی تسویه کامل وام را دارید، میزان سود ماههای آتی همگی کسر خواهد شد و در ضمن طلاهای ضمانتی خود را نیز دریافت خواهید کرد.

 

این ویژگی از دیگر مزایای وام طلا آبان است که نشان می‌دهد این وام به صورت شفاف و با احترام به حقوق وام‌گیرنده، ارائه می‌شود.

 

چه مقدار می توان وام طلا گرفت؟

 

وام طلای توسعه تجارت آبان با در نظر گرفتن نوسانات قیمت طلا، حدود 85 الی 90 درصد ارزش طلا شما را به صورت وام فوری ارائه می‌دهد.

 

پس از دریافت مبلغ وام ، طلای من چگونه نگهداری می شود؟

 

پس از تعیین میزان اقساط و میزان مبلغ دریافتی وام، کلیه طلاهای ضمانتی در حضور شما با ریز جزییات، وزن، تعداد قطعه طلا، در سیستم به ثبت می‌رسد. سپس با استفاده از فناوری وکیوم و بسته‌بندی مناسب و یک برچسب به نام شما ، طلاهای ضمانتی جهت افزایش امنیت، در صندوقچه امانات بانک نگهداری می‌شوند.

با پرداخت هر یک از اقساط  بخشی از طلای خود را تحویل بگیرید.

برای اطلاع بیشتر و مشاوره رایگان حضوری و تلفنی همین الآن با ما تماس بگیرید.