خدمات ما

دریافت وام آزاد با سند مسکونی، یکی از سریع ترین راه‌های تامین کسری بودجه است که در بسیاری از موارد می‌تواند به عنوان راهکار مناسبی برای حل مشکلات مالی شما محسوب شود. اگرچه دریافت وام از بانک‌ها نیز از جمله روش‌های موجود برای تأمین مالی است، اما اغلب نیاز به سپرده‌گذاری و ضمانت‌هایی مانند ضامن که می‌تواند موجب سختی‌ها و تأخیر در فرآیند دریافت وام شود. 
در اینجا به دلیل همین مسائل، دریافت وام با سند ملکی به عنوان روشی سریع و کم هزینه برای تأمین مالی مورد نظر شما مطرح شده است. با این روش، شما می‌توانید با ارائه سند ملکی خود، به راحتی و بدون نیاز به ضامن معتبر، وام فوری مورد نظر خود را دریافت کنید.
به طور کلی شرایط اخذ وام با سند ملکی به دو صورت تضمینی و بدون تضمین قابل بررسی هستند. در روش تضمینی، شما با ارائه سند ملکی خود به عنوان تضمین، می‌توانید وام مورد نظر خود را دریافت کنید. در این حالت، نیازی به ضامن یا سپرده‌گذاری نیست و شما می‌توانید به راحتی پول مورد نیاز خود را دریافت کنید.
در روش بدون تضمین، شما بدون نیاز به ارائه سند ملکی، می‌توانید وام مورد نظر خود را دریافت کنید. در این روش، اعتبار خود و شرایط پرداخت قبلی خود در بانک‌ها از آن جمله شروط قابل بررسی است. به هر حال، قبل از اقدام به دریافت وام با سند ملکی، بهتر است شرایط و الزامات لازم را با دقت مورد بررسی قرار دهید و مجموعه شرایط خود را با شرایط و امکانات بانک‌ها و موسسات اعتباری مقایسه کنید.

کارشناسان مجرب توسعه تجارت آبان آماده پاسخ گویی به سوالات و مشاوره در خصوص ارائه بهترین و سریع ترین راه کار برای اخذ وام مورد نظر با شروط مناسب ، منعطف و قابل تنظیم با توجه به توانایی مالی شما می باشند.

شرایط دریافت وام با سند مسکونی

دریافت وام با سند مسکونی یکی از راه های ساده ترین و کم دردسرترین حالت های دریافت وام است. در صورتی که شما مالک یک مسکن یا املاک دیگر در ایران باشید، می توانید با ارائه سند مسکونی خود در بانک های مختلف، اقدام به دریافت وام کنید. 
برای دریافت وام با سند مسکونی، شرایط مختلفی وجود دارد که بسته به نوع وام و بانک و موسسه اعتباری که به آن مراجعه می کنید، ممکن است متفاوت باشد. اما به طور کلی، شرایطی که باید برای دریافت وام با سند مسکونی داشته باشید عبارتند از:

 • داشتن سند ملک مسکونی: شما باید به عنوان مالک یک مسکن در ایران باشید.
 • قابل پرداخت بودن قسط وام: برای دریافت وام با سند مسکونی، باید دارای توانایی پرداخت قسط وام باشید. در واقع بانک بررسی می کند که شما قادر به پرداخت قسط وام هستید یا خیر.
 • نبود بدهی های نامحدود: شما نباید به عنوان متقاضی وام با سند مسکونی، بدهی نامحدود به بانک داشته باشید. در صورت داشتن بدهی، بانک ممکن است این موضوع را به عنوان مانع برای دریافت وام در نظر بگیرد.
 • داشتن ضامن معتبر: بسیاری از بانک ها برای اخذ وام با سند مسکونی، از متقاضیان خود درخواست می کنند که ضامن مناسبی را برای پرداخت قسط وام ارائه دهند.

 

لازم به ذکر است که شرایط مختلفی برای دریافت وام با سند مسکونی وجود دارد که بسته به بانک و نوع وام، ممکن است متفاوت باشد. در هر صورت، بهترین راه برای دریافت اطلاعات دقیق تر، مراجعه به بانک ها موسسات مختلف و مشاوره با کارشناسان آنهاست.

مزایای دریافت وام آزاد با سند ملکی

دریافت وام آزاد با سند ملک مسکونی به عنوان ضامن، از نیاز به داشتن ضامن معتبر برای شما صرفه جویی می کند. همچنین، این مورد از لحاظ مالی برای شما بسیار سودمند خواهد بود؛ زیرا می توانید با در نظر گرفتن سند ملکی خود، مبلغ وام آزاد بیشتری را دریافت کنید. علاوه بر این، به دلیل اینکه سند ملکی به عنوان ضمانت کافی در نظر گرفته می شود، فرایند پرداخت وام آزاد نیز سریعتر و آسان‌تر خواهد بود. 
دریافت تسهیلات فوری با شرایط دیگر ممکن است مستلزم طی کردن مراحل اداری و زحمات فراوانی باشد. با این حال، با ارائه سند ملکی خود به عنوان ضمانت، می توانید به سرعت و با کمترین هزینه و زحمت، تسهیلات مورد نیاز خود را دریافت کنید.
همچنین، در صورت درخواست وام آزاد با سند مسکونی، نیازی به داشتن دو ضامن معتبر نیست؛ زیرا سند ملکی به عنوان ضمانت کافی محسوب می شود. این یکی از مزایای بسیار مهم درخواست وام آزاد با سند مسکونی است که می تواند برای شما مفید باشد.

وام فوری با سند ملکی به صورت آزاد چگونه دریافت کنم؟

برای دریافت وام با سند ملکی آزاد، باید ابتدا به بانک یا موسسه‌ای که این نوع وام آزاد را ارائه می‌دهد، مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید. در این مرحله، برخی از اسناد ضروری مثل کارت ملی و شناسنامه، سند ملکی و مدارک دیگری که بانک و موسسه مورد نظر درخواست کند، باید تهیه و ارائه شود. 
پس از بررسی مدارک و صلاحیت شما برای دریافت وام آزاد، بانک یا موسسه مالی، مبلغ وام آزاد را به حساب شما واریز خواهد کرد. در این مرحله، برخی از بانک‌ها و موسسات ممکن است از شما بخواهند تضمین پرداخت قسط‌های وام با سند مسکونی را در نظر بگیرید. به این صورت که شما باید با امضای یک تفاهمنامه اقساط وام را به موقع پرداخت کنید .
لازم به ذکر است که شرایط دریافت وام آزاد با سند ملکی در هر بانک یا موسسه مالی ممکن است متفاوت باشد و برای دریافت دقیق اطلاعات، بهتر است با بانک یا موسسه مالی مورد نظر تماس بگیرید و شرایط را جویا شوید.

مراحل و نحوه دریافت وام آزاد فوری با سند ملکی

با توجه به شرایطی که برای دریافت وام آزاد با سند ملکی وجود دارد، مراحل دریافت وام آزاد به شرح زیر است:

 1. جمع آوری مدارک: اولین مرحله برای دریافت وام آزاد با سند مسکونی آزاد، جمع آوری مدارک مورد نیاز است. این شامل
  سند ملکی (سند نباید مشکل و مانع احتمالی در اداره ثبت داشته باشد)
  کپی شناسنامه
  کارت ملی
  تکمیل فرم‌های مورد نیاز: پس از جمع آوری مدارک، باید فرم‌های مورد نیاز را تکمیل کرده و به همراه مدارک ارائه دهید.
 2. ارائه مدارک به بانک: پس از تکمیل فرم‌ها و جمع آوری مدارک، باید به شعبه بانکی ویا موسسه مورد نظرتان مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه دهید.
 3. ارزیابی توسط بانک و موسسه: پس از تحویل مدارک، معمولاً یک یا چند روز زمان برای بررسی مدارک و شرایط مشتری در نظر می‌گیرد.
 4. تصویب وام: پس از بررسی مدارک و شرایط، بانک ممکن است وام را تصویب کند و مبلغ وام را به حساب شما واریز کند.
 5. در نهایت، اگر شما سند ملکی کامل و شرایط لازم را داشته باشید، دریافت وام با سند مسکونی آزاد نسبتاً ساده و آسان خواهد بود. اما باید به شرایط و نکات مختلفی که هر بانک و موسسه برای دریافت وام آزاد با سند ملکی ممکن است داشته باشد، توجه کنید.

دریافت وام با سند ملکی از بانک

دریافت وام با سند ملکی از بانک یکی از گزینه‌هایی است که برای بسیاری از افراد جذاب است، اما همانطور که اشاره کردید، این روش ممکن است با چالش‌هایی همراه باشد. در ادامه راهکارهایی را برای انتخاب بهترین گزینه برای دریافت وام با سند مسکونی ارائه می‌دهم:

برای دریافت وام با سند مسکونی از بانک، باید شرایط مشخصی را رعایت کنید. برای مثال، بانک‌ها معمولاً پس از تأیید مالکیت ملک شما درخواست معرفی افراد به عنوان ضامن نیز می نمایند.

قبل از درخواست وام با سند مسکونی از بانک، باید نرخ بهره را با سایر بانک‌ها و شرکت‌ها مقایسه کنید. در بسیاری از موارد، سایر گزینه‌ها می‌توانند نرخ بهره بهتری ارائه دهند.

دریافت وام با سند مسکونی از بانک ممکن است با هزینه‌های مختلفی همراه باشد. برای مثال، بانک ممکن است هزینه پرداخت حقوق نماینده برای ارزیابی ملک را از شما درخواست کند. بنابراین، قبل از درخواست وام با سند مسکونی از بانک، باید هزینه‌های مختلف را بررسی کنید.

در صورتی که دریافت وام با سند مسکونی از بانک برای شما قابل قبول نیست، می‌توانید به جستجوی گزینه‌های دیگر بپردازید. در این مورد، شرکت‌های تجاری و موسسات مالی دیگر نیز می‌توانند گزینه‌های خوبی برای دریافت وام با سند مسکونی باشند.

با مراجعه به هلدینگ توسعه تجارت آبان تنها با ارائه سند ملکتان می توانید وام فوری یک روزه دریافت کنید.

نحوه دریافت وام آزاد فوری با سند ملکی

قبل از هر چیز، باید توضیح دهیم که دریافت وام با سند مسکونی در هر کشوری با قوانین و مقررات خاص خود همراه است. در ایران نیز، دریافت وام با سند مسکونی تحت قوانین و مقرراتی انجام می‌شود که باید با آنها آشنا باشید. 
در ایران، برای دریافت وام با سند ملکی، شما باید ابتدا به بانک یا صندوق قرض الحسنه مراجعه کرده و پرونده وام خود را تکمیل کنید. در این پرونده، باید اطلاعات کاملی از خود، ملکی که قصد دارید وام با آن را دریافت کنید، میزان وام مورد نظر و شرایط بازپرداخت وام را وارد کنید. پس از تکمیل پرونده، بانک یا موسسه به منظور اطمینان از صحت اطلاعات و مستندات ارائه شده در پرونده، به بازرسی ملکی که قصد دارید وام با آن را دریافت کنید، می‌پردازد. در صورت تأیید صحت مستندات و میزان ارزش ملک، وام با سند مسکونی به شما تعلق خواهد گرفت.
بنابراین، برای دریافت وام با سند مسکونی در ایران، شما باید ابتدا به بانک یا صندوق قرض الحسنه مراجعه کنید و پرونده درخواست وام خود را تکمیل کنید. در هنگام تکمیل پرونده، باید به شرایط و مقررات مربوط به دریافت وام با سند مسکونی توجه کنید و مستندات و اطلاعات مورد نیاز را برای بانک یا موسسه ارائه کنید.

برای دریافت وام با سند ملکی در تهران و کرج و شهر های استان های شمالی کشور می توانید با گروه توسعه تجارت آبان تماس بگیرید.
اگر شما دارای ملکی با سند شش دانگ کامل هستید می توانید با مراجعه به گروه توسعه تجارت آبان و ارائه سند ملکتان، وام آزاد فوری تنها در یک روز کاری دریافت نمایید.
مبلغ وام آزاد فوری با سند ملکی متغیر بوده و به ارزش ملکی که دارید، وابسته است. با مراجعه به گروه توسعه تجارت آبان و ارائه سندتان، بعد از ارزش­گذاری ملک می توانید وام خود را دریافت نمایید.

روش های دریافت وام آزاد با سند ملکی

اخذ وام فوری آزاد با سند ملکی معمولاً در بانک‌ها و موسسات مختلف امکان پذیر است و شرایط و مدارک لازم برای درخواست وام در هر بانک و موسسه ممکن است متفاوت باشد. 
علاوه بر این، برای دریافت تسهیلات فوری با سند ملکی، شرایطی مانند داشتن حساب بانکی با رتبه اعتباری بالا، عدم داشتن چک برگشتی و داشتن سند ملکی که به طور کامل به نام شما باشد، از جمله شرایطی هستند که بانک‌ها و موسسات ممکن است در نظر بگیرند.

دریافت وام آزاد با سند ملکی بدون ضامن

در بعضی از شرکت‌ها و به ویژه هلدینگ‌ها، امکان دریافت وام با سند ملکی بدون نیاز به ضامن فراهم است.
اما باید توجه داشت که شرایط و مدارک لازم برای درخواست وام با سند ملکی بدون ضامن در هر شرکت ممکن است متفاوت باشد. همچنین، نرخ سود و شرایط بازپرداخت وام نیز در هر شرکت .ممکن است متفاوت باشد.
در کل، قبل از درخواست وام با سند مسکونی بدون ضامن، باید شرایط و مدارک لازم را با دقت بررسی کرده و با مشاوره از متخصصان مالی و حقوقی، از صحت قرارداد و مسائل حقوقی آن اطمینان حاصل کنید.

وام با سند خودرو | وام روی سند ماشین فوری

وام با سند خودرو یکی از روش هایی است که در آن سند خودروی خود را به عنوان تضمین وام به بانک واگذار می کنید. در این حالت، شما می توانید تا حد معینی پول نقدی دریافت کنید و سند خودرو شما به عنوان تضمین در اختیار بانک قرار می گیرد و به این صورت شما وام با سندخودرو به صورت فوری دریافت می کنید. 
خودرو یکی از وسایل ضروری انسان‌ها است. قیمت خودرو هر روز در حال افزایش است و برای بسیاری از افراد تهیه یک خودرو با توجه به هزینه‌های آن، می‌تواند مشکل باشد. در این موارد، وام با سند خودرو می‌تواند یکی از راه‌حل‌های مناسب باشد.
همانطور که اشاره کردید، با تضمین سند خودرو به عنوان تضمین وام، شما می‌توانید پول نقدی دریافت کنید و از آن برای خرید خودرو و… استفاده کنید. با توجه به اینکه تعدادی از بانک‌ها و موسسات مالی وام با سند خودرو را ارائه می‌دهند، شما می‌توانید با مقایسه شرایط و نرخ‌های این وام‌ها، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید و به راحتی خودروی مورد نظر خود را تهیه کنید.
خرید خودرو به صورت اقساطی هم یکی از راه‌های معمول برای تهیه خودرو است. اما در این روش، شخص باید نرخ بهره بالایی را به عنوان هزینه پرداخت کند و در مجموع هزینه خودرو بسیار بیشتر از قیمت اصلی آن شده و این مسئله ممکن است برای بسیاری از افراد مشکل ساز باشد.
اما در مورد دریافت وام آزاد با سند خودرو، به دلیل استفاده از تضمینی مانند سند خودرو، شخص می‌تواند به سادگی و با نرخ بهره کمتر، مبلغ مورد نیاز خود را به صورت نقدی دریافت کند و از آن برای خرید خودرو استفاده کند. به همین دلیل، وام آزاد با سند خودرو می‌تواند بهترین راه حل برای تهیه خودرو باشد.
همچنین، بسته به شرایط و نرخ‌های پیشنهادی، شخص می‌تواند با مقایسه شرایط وام با سند خودرو از بین گزینه‌های مختلف، بهترین راه حل را برای خود انتخاب کند.
در این راهنما با بانک‌ها و شرکت‌ها موسساتی که وام آزاد با سند خودرو را ارائه می‌دهند آشنا خواهید شد.

بسیاری از مواقع پیش آمده است که با مشکلات مالی و کمبود نقدینگی مواجه شوید ،در این مواقع اگر خودرو داشته باشید، به فکر فروش آن خواهید افتاد. چرا که می خواهید به سرعت به پول دست یافته و مشکلات نقدینگی خود را حل کنید.
در برخی موارد، به جای فروش خودرو، می‌توانید با استفاده از سند خودرو به عنوان تضمین، وام آزاد خودرو ی نقدی دریافت کنید. اما لازم به ذکر است که شرایط و مقررات مربوط به این نوع وام‌ها ممکن است با بانک یا مؤسسه مالی مختلف متفاوت باشد و بسته به شرایط شما و خودروی شما، ممکن است مبلغ تایید شده برای وام متفاوت باشد.
همچنین دریافت وام آزاد با سند خودرو نیازمند ارائه مدارک و ضامن و در بعضی موارد، پرداخت وجه به عنوان هزینه پردازش وام می‌باشد. در نتیجه، به منظور دریافت وام آزاد با سند خودرو، بهتر است با بانک‌ها و مؤسسات مالی مختلف تماس بگیرید و شرایط و الزامات مربوط به درخواست وام را با دقت مطالعه کنی
بدین ترتیب که به موسسات وام دهنده مراجعه کرده و با ارائه سند خودرو که شش دانگ آن بنامتان است، وام با سند خودرو دریافت کنید.

گروه توسعه تجارت آبان برجسته ترین موسسه اعطای وام است که در تهران و کرج وام آزاد با سند خودرو ارائه می دهد.

مزایای دریافت وام آزاد سند خودرو از گروه توسعه تجارت آبان

اگر صاحب خودرو هستید، دریافت وام با سند خودرو از گروه توسعه تجارت آبان مزایایی مانند حفظ سرمایه، جلوگیری از هزینه‌های اضافی و پرداخت فوری را به شما ارائه می‌دهد. علاوه بر این، این نوع وام بدون ضامن است و نیازی به داشتن دو ضامن معتبر ندارید. برای دریافت این نوع وام، می‌توانید به گروه آبان مراجعه نمایید.

بازپرداخت وام با سند خودرو

توجه داشته باشید که باز پرداخت وام به شما و شرایطتان بستگی دارد.
شما می توانید تعیین کنید که به چه صورت وام را پرداخت میکنید. تعداد اقساط وام خودرو می تواند بین 12 تا 36 ماه متغیر باشد.
به همین دلیل نیازی نیست که درباره نحوه قسط بندی آن نگران باشید. اگر اطلاعات بیشتری درباره وام با سند خودرو می‌خواهید، می‌توانید با گروه آبان تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که شرایط و محدودیت‌هایی مانند حداکثر مبلغ قابل دریافت یا نرخ سود وام وجود دارد که با توجه به شرایط شما تنظیم می گردد.
چنانچه اطلاعات بیشتری درباره وام با سند خودرو می­خواهید، می توانید با کارشناسان گروه توسعه تجارت آبان تماس حاصل نمایید.

چرا باید وام با سند خودرو دریافت کنیم؟

دریافت وام آزاد با سند خودرو به دلایل مختلفی مناسب است. از جمله می‌توان به مزایای زیر اشاره کرد:

 1. در شرایط فعلی بازار خودرو، قیمت خودروها به شدت افزایش یافته است و بسیاری از افراد نمی‌توانند هزینه خرید یک خودرو را به صورت نقدی تامین کنند. در این شرایط، دریافت وام با سند خودرو، گزینه‌ای مناسب برای تأمین مالی خرید خودرو می‌باشد.
 2. با استفاده از وام آزاد سند خودرو ، می‌توانید پول نقدی در دسترس خود داشته باشید و از آن برای انجام نیازهای ضروری خود استفاده کنید.
 3. با استفاده از وام با سند خودرو، می‌توانید از سرمایه خود حفاظت کنید. به این صورت که شما می‌توانید سند خودرو خود را به عنوان تضمین وام به شرکت وام‌دهنده ارائه دهید و نقدیگی بدست آورید، همچین حفظ سرمایه کنید.
 4. دریافت وام با سند خودرو، روند سریع و آسانی دارد و نیازی به تأمین مدارک پیچیده و بلندمدت نیست

با توجه به مزایای فوق، دریافت وام با سندخودرو می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای تأمین مالی خودرو باشد.

دریافت وام آزاد با سند خودرو چقدر زمان می برد؟

از مهمترین شروط دریافت وام از بانک، معرفی ضامن است. برای دریافت هر وامی که می خواهید از بانک دریافت کنید، حداقل به یک ضامن نیازمندید. 
اکثر افراد با یافتن ضامن مشکل دارند. چرا که آن ها ضامن معتبر ندارند تا به بانک معرفی کنند. بنابراین باید از دریافت وام منصرف شوند.
اگر قصد فروش وسیله نقلیه خود برای تامین نقدینگی دارید، دریافت وام آزاد خودرو می تواند بدون فروش خودرو نقدینگی لازم را تامین نماید، چرا که خودرو سرمایه شما محسوب می شود و آن را حفظ می نمایید.
برای دریافت وام با سند خودرو کافیست که سند ماشین که شش دانگ آن به نامتان است را به همراه مدارک شناسایی به گروه توسعه تجارت آبان ارائه دهید و تا 70 درصد ارزش خودرو وام دریافت نمایید.
مزیت وام با سند خودرو این است که ارائه سند به عنوان ضمانت کافیست و دیگر نیازی به معرفی ضامن نخواهد بود و شما تنها در یک روز کاری مبلغ وام را دریافت نمایید.

شرایط دریافت وام با سند خودرو

دریافت تسهیلات با سند خودرو یکی از معمول‌ترین وساده ترین روش‌های دریافت وام است. در واقع شما با ارائه سند خودرو به عنوان تضمین برای وام مورد نظرتان، می توانید بدون نیاز به ضمانت دیگر، مبلغ مورد نیاز خود را قرض بگیرید.  

برای دریافت تسهیلات با سند خودرو، ابتدا باید به بانک یا موسسه مالی معتبری مراجعه کنید که این نوع تسهیلات را ارائه می‌دهد. سپس با ارائه سند خودرو، موجودی آن را به همراه چک یا فیش واریزی به نام خودتان به عنوان تضمین ارائه کنید. پس از تأیید مستندات و بررسی شرایط، مبلغ مد نظر به حساب شما واریز خواهد شد.

در این روش، معمولاً میزان تسهیلات وام با سند خودرو، تا حدی بالاتر از سایر روش‌های دریافت تسهیلات است و معمولاً به مدت زمان کمتری نسبت به دیگر روش‌های دریافت وام تأمین می‌شود. با این حال، برای دریافت تسهیلات با سند خودرو باید دارای سند خودروی معتبر و قابل انتقال باشید که برای این منظور، باید سند خودروی خود را به روز رسانی کنید و مطمئن شوید که هیچ گونه بدهی یا محدودیتی بر روی آن وجود ندارد.

مدارک لازم دریافت وام با سند خودرو

برای آن که بتوانید در کمترین زمان ممکن برای دریافت وام با سند خودرو اقدام کنید، می بایست پیش از انجام هر اقدامی مدارک لازم و مربوطه را فراهم و آماده سازی کنید.

 1. در مرحله اول، می بایست اقدام به آماده سازی مدارک فردی همچون شناسنامه، کارت ملی و کپی هر دو و پرینت حساب بانکی خود برای دریافت وام با سند خودرو نمایید.
 2. پس از آن، باید مدارکی همچون سند و برگه های شناسایی مالک خودرو، سند مالکیت و وکالت فروش، کارت و بیمه نامه و فاکتور خرید خودرو ( درصورت تک برگ سندی) را فراهم سازید.
 3. علاوه بر مدارکی که اشاره شد، در صورت داشتن وام قبلی با سند خودرو ، باید نیز مدارک مربوط به آن را فراهم کنید. این مدارک شامل گواهی بیمه، جدول پرداخت وام، کپی سند خودروی قبلی و تاییدیه مربوط به تسویه حساب وام است.
 4. همچنین اگر قصد دریافت وام با سند خودرو با برند خارجی را دارید، باید مدارک مربوط به واردات خودرو نیز ارائه دهید.
 5. بعد از آماده سازی تمامی مدارک، می توانید با مراجعه به بانک یا مؤسسه مالی مورد نظر، برای دریافت وام با سند خودرو اقدام کنید. برخی از مؤسسات مالی ممکن است نیاز به تکمیل مدارک و ارائه اطلاعات بیشتری داشته باشند، لذا بهتر است قبل از مراجعه به آنها، با شرایط و نیازهای آنها آشنا شوید

وام به دارندگان طلا | وام به دارندگان طلا فوری

وام طلا یکی از راه‌هایی است که برای به دست آوردن سرمایه در قالب طلا، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع وام بر اساس مقدار طلا و ارزش آن تعیین می‌شود و معمولاً به صورت فوری صادر می‌شود.

برخی مزایای وام طلا عبارتند از:

در اغلب موارد نیاز به ضامن ندارد.
به دست آوردن وام طلا بسیار آسان است و تنها با داشتن کارت ملی و اصل طلا می‌توانید اقدام به دریافت آن کنید.
نرخ سود و پرداخت اقساط در مقایسه با سایر وام‌ها، بسیار مناسب است.
به دلیل اینکه وام طلا مرتبط با قیمت و ارزش طلا است، در صورت افزایش قیمت طلا، سرمایه شما نیز افزایش می‌یابد.
در کل، وام طلا یکی از راه‌هایی است که برای سرمایه‌گذاری در قالب طلا و به دست آوردن سرمایه، مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر به دنبال یک راه ساده و مناسب برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد هستید، وام طلا یکی از گزینه‌های خوبی است که می‌توانید به آن توجه کنید.

تنظیم میزان اقساط در تسهیلات طلا

وام طلای توسعه تجارت آبان دارای ویژگی‌های متعددی است که از جمله آنها می‌توان به تعیین تعداد اقساط توسط خود گیرنده وام، اشاره کرد. با توجه به شرایط مالی و فرصت‌های اقتصادی در آینده، مدت زمان پرداخت اقساط وام را از 3 ماه تا 15 ماه می‌توانید تنظیم کنید. همچنین با توجه به درآمد شخص، تعداد اقساط و زمان پرداخت آنها را می‌توان به دلخواه تنظیم کرد. 
ویژگی دیگر وام طلای توسعه تجارت آبان ، امکان تمدید مجدد وام آزاد طلای خود پس از پرداخت اقساط است. به این صورت که پس از پرداخت اقساط خود، در صورت نیاز به وام، می‌توانید مجدداً وام طلا را تمدید کنید.
با توجه به این ویژگی‌ها، وام طلای توسعه تجارت آبان به عنوان یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در قالب طلا، بسیار مناسب به نظر می‌رسد.

تسویه اقساط وام طلا و کسر از سود ماههای آتی وام

در وام طلای توسعه تجارت آبان، با وام‌گیرنده قرارداد اخذ وام منعقد می‌شود و اقساط وام بر حسب توانایی پرداخت متقاضی تنظیم می‌گردد. در صورت توانایی شما جهت تسویه کامل میزان سود ماههای آتی وام پرداختی، در برخلاف سیاست اکثریت بانک‌ها، سود وام کسر نمی‌گردد. به عنوان مثال، اگر شما یک وام با اقساط ده ماهه دارید و در ماه سوم توانایی تسویه کامل وام را دارید، میزان سود ماههای آتی همگی کسر خواهد شد و در ضمن طلاهای ضمانتی خود را نیز دریافت خواهید کرد.

این ویژگی از دیگر مزایای وام طلا آبان است که نشان می‌دهد این وام به صورت شفاف و با احترام به حقوق وام‌گیرنده، ارائه می‌شود.

چه مقدار می توان وام طلا گرفت؟

وام طلای توسعه تجارت آبان با در نظر گرفتن نوسانات قیمت طلا، حدود 85 الی 90 درصد ارزش طلا شما را به صورت وام فوری ارائه می‌دهد.

پس از دریافت مبلغ وام ، طلای من چگونه نگهداری می شود؟

پس از تعیین میزان اقساط و میزان مبلغ دریافتی وام، کلیه طلاهای ضمانتی در حضور شما با ریز جزییات، وزن، تعداد قطعه طلا، در سیستم به ثبت می‌رسد. سپس با استفاده از فناوری وکیوم و بسته‌بندی مناسب و یک برچسب به نام شما ، طلاهای ضمانتی جهت افزایش امنیت، در صندوقچه امانات بانک نگهداری می‌شوند.
با پرداخت هر یک از اقساط بخشی از طلای خود را تحویل بگیرید.

وام به دارندگان سیم کارت | وام به دارندگان سیم کارت فوری

وام سیم کارت یکی از روش‌های دریافت وام بدون ضمانت بوده و به شما اجازه می‌دهد تا با ارائه سند مالکیت سیم‌کارت خود، مبلغ وام معادل ارزش سیم‌کارت خود را دریافت کنید. 
استفاده از وام سیم کارت دارای مزیت‌هایی همچون عدم نیاز به مراجعه به بانک و ارائه ضمانتنامه و یا وثیقه می‌باشد. همچنین با دریافت وام سیم کارت، شما می‌توانید به راحتی در عین حال از شماره تلفن همراه خود استفاده کنید.

در پایان دوباره باید اشاره کنم که وام سیم کارت شرکت توسعه تجارت آبان، یکی از گزینه‌هایی است که می‌توانید جهت دریافت وام بدون ضمانت از آن استفاده کنید.